Πρόγραμμα

ΑΣΤΕΡΩΝ

Δευτέρα

Online Τάξεις

1
SD1 3:30-5:15 ΝΙΚΟΣ
SB2 6:45-8:30 ΙΩΑΝΝΑ
PROF.2A 8:30-10:15 ΙΩΑΝΝΑ
3
JΑ2 5:15-6:45 ΕΛΕΝΑ
SA2 6:45-8:30 ΛΕΝΑ
PROF.1B 8:30-10:15 ΛΕΝΑ
4
JB2 5:15-6:45 ΑΝΝΑ
SA1 6:45-8:30 ΑΝΝΑ
5
PROF.1Α 3:00-5:15 ΣΟΦΙΑ
JΑ1 5:15-6:45 ΣΟΦΙΑ
SC3 6:45-8:30 ΣΟΦΙΑ
6
SE1 3:30-5:15 ΕΛΕΝΗ
JB1 5:15-6:45 ΕΛΕΝΗ
SB1 6:45-8:30 ΕΛΕΝΗ
SE2 8:30-10:15 ΧΙΣΤΙΝΑ
8
JB3 5:15-6:45 ΒΑΣΙΛΙΚΗ
SC1 6:45-8:30 ΒΑΣΙΛΙΚΗ
9
SC2 6:45-8:30 ΝΙΚΟΣ
SD2 8:30-10:15 ΝΙΚΟΣ
10
11

Τρίτη

Αίθουσες

1
PROF.1C 3:30-5:15 ΒΑΓΓΕΛΗΣ
JΑ3 5:15-6:45 ΒΑΓΓΕΛΗΣ
3
JΑ5 5:15-6:45 ΕΛΕΝΑ
4
SA4 6:45-8:30 ΑΝΝΑ
5
SD3 3:30-5:15 ΓΕΩΡΓΙΑ
JΑ4 5:15-6:45 ΓΕΩΡΓΙΑ
SΑ3 6:45-8:30 ΓΕΩΡΓΙΑ
SE4 8:30-10:15 ΧΡΙΣΤΙΝΑ
6
SE3 3:30-5:15 ΕΛΕΝΗ
JB4 5:15-6:45 ΕΛΕΝΗ
SA5 6:45-8:30 ΝΙΚΟΣ
SD4 8:30-10:15 ΝΙΚΟΣ
8
JB5 5:15-6:45 ΒΑΣΙΛΙΚΗ
SΒ3 6:45-8:30 ΒΑΣΙΛΙΚΗ
9
SB4 6:45-8:30 ΙΩΑΝΝΑ
SE5 8:30-10:15 ΙΩΑΝΝΑ
10
SC4 6:45-8:30 ΒΑΓΓΕΛΗΣ
PROF.2B 8:30-10:15 ΒΑΓΓΕΛΗΣ
11

Τετάρτη

Online Τάξεις

1
PROF.1Α 3:30-5:15 ΒΑΓΓΕΛΗΣ
JΑ1 5:15-6:45 ΒΑΓΓΕΛΗΣ
SC1 6:45-8:30 ΒΑΓΓΕΛΗΣ
3
ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ 4:00-5:00 ΣΤΕΛΛΑ
JA2 5:15-6:45 ΣΤΕΛΛΑ
SA2 6:45-8:30 ΣΤΕΛΛΑ
4
JB3 5:15-6:45 ΈΛΕΝΑ
SB2 6:45-8:30 ΈΛΕΝΑ
5
SC3 6:45-8:30 ΧΡΙΣΤΙΝΑ
PROF.1B 8:30-10:15 ΧΡΙΣΤΙΝΑ
6
SD13:30-5:15 ΕΛΕΝΗ
JB2 5:15-6:45 ΕΛΕΝΗ
SΒ1 6:45-8:30 ΛΕΝΑ
SD2 8:30-10:15 ΛΕΝΑ
8
JB1 5:15-6:45 ΒΑΣΙΛΙΚΗ
SC2 6:45-8:30 ΒΑΣΙΛΙΚΗ
9
SE1 3:30-5:15 ΧΡΙΣΤΙΝΑ
SΑ1 6:45-8:30 ΙΩΑΝΝΑ
SE2 8:30-10:15 ΙΩΑΝΝΑ
10
PROF.2A 8:30-10:15 ΒΑΓΓΕΛΗΣ
11

Πέμπτη

Online Τάξεις

1
PROF.1C 3:30-5:15 ΛΕΝΑ
JΑ3 5:15-6:45 ΛΕΝΑ
SB4 6:45-8:30 ΛΕΝΑ
3
JΑ4 5:15-6:45 ΕΛΕΝΑ
SA3 6:45-8:30 ΣΟΦΙΑ
SE5 8:30-10:15 ΧΡΙΣΤΙΝΑ
4
5
JΑ5 5:15-6:45 ΓΕΩΡΓΙΑ
SΑ4 6:45-8:30 ΓΕΩΡΓΙΑ
SD4 8:30-10:15 ΓΕΩΡΓΙΑ
6
SD3 13:30-5:15 ΕΛΕΝΗ
JB5 5:15-6:45 ΕΛΕΝΗ
SC4 6:45-8:30 ΒΑΣΙΛΙΚΗ
PROF.2B 8:30-10:15 ΣΟΦΙΑ
8
JB4 5:15-6:45 ΒΑΣΙΛΙΚΗ
SB3 6:45-8:30 ΕΛΕΝΗ
9
SE3 3:30-5:15 ΧΡΙΣΤΙΝΑ
SA5 6:45-8:30 ΙΩΑΝΝΑ
SE4 8:30-10:15 ΙΩΑΝΝΑ
10
11

Παρασκευή

Online Τάξεις

1
PROF. EXAM 3:00-4:30 ΒΑΓΓΕΛΗΣ
3
ΚΙΝΕΖΙΚΑ 3 4:00-6:00 ΑΓΓΕΛΟΣ
4
COURS 1a 3:30-5:00 ΜΠΕΤΤΥ
COURS 2 5:00-6:30 ΜΠΕΤΤΥ
COURS 3 6:30-8:00 ΜΠΕΤΤΥ
COURS 4 8:15-10:00 ΜΠΕΤΤΥ
5
G1 3:30-5:00 ΔΗΜΗΤΡΑ
6
COURS 1b 4:15-5:45 ΒΑΣΩ
LOWER EXAM 6:45-8:15 ΕΛΕΝΗ
8
G1 3:30-5:00 ΗΛΕΚΤΡΑ
G3 5:00-6:30 ΗΛΕΚΤΡΑ
G2 6:30-8:00 ΗΛΕΚΤΡΑ
G4 8:15-10:00 ΗΛΕΚΤΡΑ
9
ΒΙΩΜΑΤΙΚΑ 2 6:00-7:00 ΣΟΦΙΑ
10
PRE JUNIOR 1 3:30-5:0 ΕΛΕΝΗ
PRE JUNIOR 1 5:00-6:30 ΕΛΕΝΗ
11
PRE JUNIOR 1 5:00-6:30 ΑΝΝΑ

Σάββατο

Online Τάξεις

1
LOWER 9:00-14:00 ΒΑΓΓΕΛΗΣ
3
ΡΟΜΠΟΤΙΚΗ 1 10:00-11:00 ΓΙΩΡΓΟΣ
4
5
LOWER 9:00-14:00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ
6
8
G5 9:00-11:00 ΗΛΕΚΤΡΑ
9
ΒΙΩΜΑΤΙΚΑ 2 14:00-15:00 ΝΙΚΟΣ
ΒΙΩΜΑΤΙΚΑ 3 15:00-16:00 ΝΙΚΟΣ
10
11

ΑΠΕΙΡΑΝΘΟΥ

Δευτέρα

Online Τάξεις

4
ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ 4:00-5:00 ΣΤΕΛΛΑ
JB Α1 5:15-6:45 ΣΤΕΛΛΑ
SA Α1 6:45-8:30 ΣΤΕΛΛΑ
1
SB Α1 6:45-8:30 ΚΑΤΕΡΙΝΑ
3
JΑ Α1 5:15-6:45 ΒΑΓΓΕΛΗΣ
SC Α1 6:45-8:30 ΒΑΓΓΕΛΗΣ

Τρίτη

Online Τάξεις

4
ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ 4:00-5:00 ΣΤΕΛΛΑ
JB Α2 5:15-6:45 ΣΤΕΛΛΑ
1
JΑ Α2 5:15-6:45 ΛΕΝΑ
SA Α2 6:45-8:30 ΛΕΝΑ
3
JΑ Α3 5:15-6:45 ΣΟΦΙΑ
SB Α2 6:45-8:30 ΣΟΦΙΑ

Τετάρτη

Online Τάξεις

4
JB Α1 5:15-6:45 ΝΙΚΟΣ
SB Α1 6:45-8:30 ΝΙΚΟΣ
1
SA Α1 6:45-8:30 ΑΝΝΑ
3
JΑ Α1 5:15-6:45 ΣΟΦΙΑ
SC Α1 6:45-8:30 ΣΟΦΙΑ

Πέμπτη

Online Τάξεις

4
JΑ Α2 5:15-6:45 ΣΤΕΛΛΑ
SA Α2 6:45-8:30 ΣΤΕΛΛΑ
1
JB Α2 5:15-6:45 ΝΙΚΟΣ
COURS Β2 7:45-9:15 ΒΑΣΩ
3
JΑ Α3 5:15-6:45 ΒΑΓΓΕΛΗΣ
SB Α2 6:45-8:30 ΒΑΓΓΕΛΗΣ